Login: Hasło:
 Pomoc
  • 145 838 godzin monitorowania zmian
wróć do listy [6 z 4983]

Program „Klub”: można uzyskać dofinansowanie

W czwartek 16 marca 2017 r. ruszyła druga edycja rządowego programu „Klub”. W jego ramach na dofinansowanie może liczyć prawie trzy tysiące klubów sportowych w Polsce, działających w formie stowarzyszenia i zajmujących się szkoleniem dzieci i młodzieży.

Zobacz porady dotyczące działalności sportowej>>>

Program „Klub” to bezpośrednie wsparcie lokalnych środowisk sportowych. Dofinansowanie może pozyskać każdy klub sportowy działający przez co najmniej trzy lata w formie stowarzyszenia i prowadzący szkolenie sportowe, które skierowane jest do dzieci i młodzieży do 18. roku życia.

Na pierwszą edycję przeznaczono 24 mln złotych, co pozwoliło wesprzeć 2142 kluby. W tym roku pieniędzy jest więcej, bo prawie 30 mln.

Wnioski do obecnej edycji można składać do 21 kwietnia.

Redakcja INFORLEX.PL (na podstawie PAP)

Praktyczny leksykon VAT 2017 (książka)

Książka prezentuje wszystkie istotne zagadnienia, które występują w obrocie gospodarczym, a które mogą sprawić podatnikom wiele problemów ze względu na sporadyczność, np. aport, barter, odszkodowania. Pomaga rozliczać transakcje zagraniczne, takie jak: WDT, WNT, import, eksport, a także ustalać miejsce świadczenia lub dostawy. Wyjaśnia bieżące problemy z rozliczeniem VAT.

Kup już za: 129.00 zł

www.inforlex.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2017 INFOR PL S.A.

do góry
do góry
Potrzebujesz pomocy?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00